جستجو
Close this search box.

پرکاربردترین نرم افزار حسابداری

پرکاربردترین نرم افزار حسابداری

فهرست مطالب

پرکاربردترین نرم افزار حسابداری

امروزه با پیشرفتهای تکنولوژی علم حسابداری نیز تغییرات زیادی را تجربه کرده و اکنون برای تبدیل شدن به یک حسابدار حرفه ای باید بتوان با نرم افزارهای حسابداری کار کرد. شرکتها برای همسو شدن با تغییرات کنونی مجبورند از نرم افزارهای موجود در بازار استفاده کنند چرا که روشهای سنتی دیگر پاسخگوی نیازهای حسابداری مالی و مالیاتی امروز نیستند. حال اگر تمایل دارید با پرکاربردترین نرم افزار حسابداری در کشور آشنا شوید در این مقاله ما را همراهی کنید. مجموعه نیکان محاسب عرضه کننده نرم افزارهای حسابداری و پشتیبانی کننده و ارائه دهنده خدمات پس از فروش نرم افزارهای فروشگاهی و حسابداری از جمله نرم افزار دشت شما را به مطالعه این مقاله کاربردی دعوت می کند.

ویژگی های پرکاربردترین نرم افزار حسابداری

همانطور که گفتیم یک حسابدار حرفه ای باید با نرم افزارهای حسابداری و نحوه کار با آنها آشنایی داشته باشد و پرکاربردترین نرم افزار حسابداری را در بازار بشناسد. برای شناخت پرکاربردترین نرم افزار حسابداری باید ویژگی هایی را در نظر گرفت که در اینجا با آنها آشنا می شویم:

پرکاربردترین نرم افزار حسابداری

رعایت استانداردها و اصول حسابداری

پرکاربردترین نرم افزار حسابداری باید اصول و استانداردهای حسابداری را به صورت تمام و کمال داشته و کاربری راحتی داشته باشد. همچنین از نظر امنیت باید دارای فیلترهای گوناگون باشد و اطلاعات مالی به صورت حفاظت شده در آن نگهداری شود.

خدمات آموزشی مناسب

یک نرم افزار حسابداری زمانی به یکی از پرکاربردترین نرم افزار حسابداری بازار تبدیل می شود که از خدمات آموزشی مناسب برخوردار باشد. تیم تخصصی و پشتیبانی کننده نرم افزار باید پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشند و اشکالات آنها را در زمینه کار با نرم افزار رفع کنند.

قیمت مناسب

در خرید اغلب محصولات از جمله نرم افزارهای حسابداری، قیمت تقریبا همیشه حرف اول را می زند. بسیاری از افراد کسب و کار خود را تازه شروع کرده اند و بودجه زیادی برای خرید نرم افزار حسابداری ندارند. بنابراین پرکاربردترین نرم افزار حسابداری باید از قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای نیز برخوردار باشد تا اقشار مختلف جامعه بتوانند از آن استفاده کنند.

پشتیبانی قوی و ارائه خدمات پس از فروش

یکی از مهمترین ویژگی های پرکاربردترین نرم افزار حسابداری پشتیبانی قوی از نرم افزار می باشد. شما بعنوان صاحبان کسب و کار بعد از خرید نرم افزار و نصب آن ممکن است با مشکلاتی در تنظیم و استفاده از نرم افزار روبرو شوید. تیم پشتیبانی قوی می تواند در هر ساعتی از شبانه روز شما را در حل مشکلات نرم افزاری مربوطه یاری دهد.

پرکاربردترین نرم افزار حسابداری

کاربری ساده و آسان

همانطور که می دانید صاحبان کسب و کارها و فروشگاهها و سوپرمارکت ها اغلب از اقشار مختلف جامعه هستند و برخی از آنها سواد دانشگاهی ندارند. یک نرم افزار فروشگاهی باید طوری طراحی شده باشد که حتی افرادی که از سواد کمتری برخوردارند نیز بتوانند با دریافت آموزشها از نرم افزار استفاده کنند. کاربری ساده و آسان یکی از مهمترین ویژگی های پرکاربردترین نرم افزار حسابداری در کشور است.

نرم افزار دشت؛ پرکاربردترین نرم افزار حسابداری در کشور

نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت که یکی از پرکاربردترین نرم افزار حسابداری در ایران است نرم افزاری همه جانبه و همه پسند است. این به دلیل وجود نسخه های گوناگون نرم افزار در سطح پایه، استاندارد و پیشرفته است. این نرم افزار انواع کسب و کارها از فروشگاهها و سوپرمارکتهای کوچک تا فروشگاههای بزرگ زنجیره ای را تحت پوشش قرار می دهد.

پس شما با توجه به بودجه و نیاز خود می توانید از نسخه پایه ، استاندارد یا پیشرفته که هر یک قیمت خاص خود را دارد استفاده کنید. همچنین این نرم افزار دارای نسخه های عمومی، پوشاک، لوازم آرایشی، ابزار و یراق آلات، لوازم یدکی ، قنادی و آجیل خشکبار و سوپرمارکت می باشد که شما با توجه به نوع صنف خود می توانید از یکی از نسخه ها تهیه کنید. اگر کسب و کاری که راه انداخته اید در هیچیک از دسته های شش گانه قرار نگرفت می توانید نسخه عمومی را تهیه کنید که برای همه صنف ها قابل استفاده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان نیکان محاسب در تماس باشید.

پرکاربردترین نرم افزار حسابداری

کلام آخر

در این مقاله با پرکاربردترین نرم افزار حسابداری یعنی نرم افزار فروشگاهی حسابداری دشت آشنا شدیم. همچنین ویژگی های پرکاربردترین نرم افزار حسابداری را نیز برشمردیم. اگر قصد راه اندازی کسب و کار جدیدی دارید و یا می خواهید فروشگاه خود را مجهز به نرم افزار حسابداری کنید نرم افزار حسابداری دشت بهترین پیشنهاد ما به شما عزیزان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار می توانید سایر مقالات سایت ما را مورد مطالعه قرار دهید و بیشتر با این نرم افزار کاربردی و مقرون به صرفه آشنا شوید.

مجموعه نیکان محاسب

تیم تخصصی نیکان محاسب به مدیریت شهرام کبودوند با سالها تجربه در زمینه فروش، راه اندازی، آموزش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش نرم افزارهای حسابداری از جمله نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت آماده ارائه خدمات مشاوره و وکالت مالیاتی ادارات، شرکتها و کسب و کارها می باشد. از طرفی این مجموعه نماینده رسمی سپیدار سیستم در کشور است و عرضه ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش نرم افزار دشت همکاران سیستم را نیز به عهده دارد. جهت خرید نرم افزار و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و مشاوران نیکان محاسب در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *